Moduły SFP/XPF 10G

Towarów w kategorii 4

Sortuj według
Ilość
Strona 1 z 1 1
SFP-10G-M 
Cena netto 575,00 PLN

Ilość Jednostka miary szt
Dodaj do koszykaDodaj do koszyka
Dostępność
Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie
Moduł 10G SFP+ SR, Multi-Mode 300M / LC / 850nm
Szczegóły»
SFP-10G-S10 
Cena netto 1 239,00 PLN

Ilość Jednostka miary szt
Dodaj do koszykaDodaj do koszyka
Dostępność
Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie
Modu 10G SFP+, Single-Mode 10KM / LC / 1310nm, 0ºC~70ºC
Szczegóły»
SFP-10G-S40 
Cena netto 3 995,00 PLN

Ilość Jednostka miary szt
Dodaj do koszykaDodaj do koszyka
Dostępność
Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie
Moduł 10G SFP+ ER, Single-Mode 40KM / LC / 1550nm
Szczegóły»
SFP-10G-S80 
Cena netto 7 239,00 PLN

Ilość Jednostka miary szt
Dodaj do koszykaDodaj do koszyka
Dostępność
Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie
Modu 10G SFP+ ZRr, Single-Mode 80KM / LC / 1550nm
Szczegóły»
Strona 1 z 1 1
© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®