Media konwertery zarządzalne

Towarów w kategorii 8

Sortuj według
Ilość
Strona 1 z 1 1
FCN-2112WA-S2 
Cena netto 919,00 PLN

Ilość Jednostka miary szt
Dodaj do koszykaDodaj do koszyka
Dostępność
Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie
Zarządzalny media konwerter z 10/100BaseTX na 100BaseFX, SingleMode 20km, WDM (wersja A)
Szczegóły»
FCN-2112WB-S2 
Cena netto 969,00 PLN

Ilość Jednostka miary szt
Dodaj do koszykaDodaj do koszyka
Dostępność
Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie
Zarządzalny media konwerter z 10/100BaseTX na 100BaseFX, SingleMode 20km, WDM (wersja B)
Szczegóły»
FCN-3112WA-M 
Cena netto 1 265,00 PLN

Ilość Jednostka miary szt
Dodaj do koszykaDodaj do koszyka
Dostępność
Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie
Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, MultiMode 550m, WDM (wersja A)
Szczegóły»
FCN-3112WA-S1 
Cena netto 1 129,00 PLN

Ilość Jednostka miary szt
Dodaj do koszykaDodaj do koszyka
Dostępność
Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie
Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, SingleMode 10km, WDM (wersja A)
Szczegóły»
FCN-3112WA-S2 
Cena netto 1 695,00 PLN

Ilość Jednostka miary szt
Dodaj do koszykaDodaj do koszyka
Dostępność
Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie
Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, SingleMode 20km, WDM (wersja A)
Szczegóły»
FCN-3112WB-M 
Cena netto 1 395,00 PLN

Ilość Jednostka miary szt
Dodaj do koszykaDodaj do koszyka
Dostępność
Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie
Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, MultiMode 550m, WDM (wersja B)
Szczegóły»
FCN-3112WB-S1 
Cena netto 2 095,00 PLN

Ilość Jednostka miary szt
Dodaj do koszykaDodaj do koszyka
Dostępność
Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie
Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, SingleMode 10km, WDM (wersja B)
Szczegóły»
FCN-3112WB-S2 
Cena netto 2 349,00 PLN

Ilość Jednostka miary szt
Dodaj do koszykaDodaj do koszyka
Dostępność
Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie
Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, SingleMode 20km, WDM (wersja B)
Szczegóły»
Strona 1 z 1 1
© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®