Switche przemysłowe

Switche przemysłowe Lanolinx zostały zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach przemysłowych. W ofercie znajdują się switche zarządzalne o bardzo rozbudowanej funkcjonalności jak i proste modele niezarządzalne.

Moduły SFP

W naszej ofercie mamy duży wybór modułów SFP (Mini-GBIC). Dostępne są moduły Fast Ethernet, Gigabit Ethernet oraz 10G SFP/XFP.

Sieci bezprzewodowe

Komponenty do budowy sieci bezprzewodowych pozwalają na dostęp do urządzeń szeregowych lub Wi-Fi w lokalizacjach trudnodostępnych oraz zapewniają swobodę projektowania systemów automatyki.

Karty wieloportowe

Nasze karty wieloportowe pozwalają na rozbudowę systemów automatyki o dodatkowe porty RS-232/422/485. Dostępne są karty PCI Express, Universal PCI i PCMCIA.

Konwertery portów szeregowych

Konwertery portów szeregowych umożliwiają wydłużenie dystansu transmisji poprzez zastosowanie RS-422/485 lub światłowodu.

Zasilacze

Aaxeon Technologies oferuje duży wybór zasilaczy na szynę DIN do zastosowań w automatyce przemysłowej.

Media konwertery

Konwertery mediów Optolinx to zarówno konwertery przemysłowe do montażu w szafie 19” lub na szynie DIN jak i media konwertery wolnostojące. Przy użyciu modułów SFP możliwa jest transmisja na odległość do 120 kilometrów.

Dostęp do portów szeregowych przez Ethernet

Serwery portów umożliwiają zdalny dostęp do portów szeregowych poprzez sieć 802.3 lub 802.11. W naszej ofercie dostępne są urządzenia z 1/2/4/8/16 portami RS-232/422/485.

Power over Ethernet (PoE)

Nasza linia switchy przemysłowych Lanolinx oraz media konwerterów Optolinx z funkcjonalnością PoE.

Przemysłowe moduły USB

Potrzebujesz dodatkowych portów COM ? Mamy dla Ciebie rozwiązanie - porty szeregowe na USB.

Karty PCI Express

Nasze karty PCI Express to najbardziej kompleksowa oferta kart na rynku. Dostępne są karty z portami RS-232/422/485, USB I LAN.
© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®