O firmie
Antaira Technologies Company

Antaira Technologies

Antaira jest producentem i dostawcą komponentów do budowy przemysłowych sieci komunikacyjnych. Naszym głównym celem jest stać się wiodącym dostawcą produktów i rozwiązań do szybko rozwijających się rynków M2M (Machine-to-Machine) oraz Industrial Ethernet.

Nasze rynki

M2M

Co oznacza M2M?

Według M2M Magazine "M2M umożliwia komunikację między ludźmi, urządzeniami i systemami oraz przetwarza dane do postaci użytecznej dla firmy. Niezależnie od tego czy nazwiemy to machine-to-machine, man-to-machine, mobile-to-machine, machine-to-mobile, chodzi o to samo.

Według kilku firm badawczych, rynek komunikacji przemysłowej czeka równie spektakularny wzrost, który miał miejsce na rynku sieci komputerowych pod koniec lat 90-tych. Antaira jest przygotowana aby skorzystać z tego wzrostu ponieważ specjalizujemy się w komunikacji szeregowej, Ethernet, USB, WiFi i Bluetooth. Nasze produkty zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o zastosowaniach w warunkach przemysłowych.

Ethernet przemysłowy

Ethernet jest najczęściej wybieranym standardem w automatyce przemysłowej. Po opanowaniu warstwy informacyjnej i sterowania przyszła kolej na warstwę urządzeń. Szacuje się, że przez najbliżej 5 lat sprzedaż urządzeń automatyki z portem Ethernet będzie rosła w tempie ponad 70% rocznie. Antaira jest nastawiona na obsługę tego rynku, oferując duży wybór wzmocnionych switchy i media konwerterów oraz serwerów portów szeregowych.

Obsługa klientów

Zapewniamy naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Dokładamy starań, aby wszystkie zamówienia były realizowane szybko i dokładnie. Jesteśmy otwarci i elastyczni na nietypowe potrzeby naszych klientów. Jednym z najważniejszych atutów Antaira jest specjalistyczna wiedza techniczna Inżynierów Sprzedaży dotycząca produktów oraz aplikacji. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas celem nadrzędnym.

© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®