Nowości
19-03-2012

Wieloportowe karty PCI Express zostaną zastąpione nowszymi wersjami

Aaxeon informuje o wprowadzeniu nowej 4-portowej karty RS-232 i dwuportowej karty RS-232 z portem równoległym. Karty mają zastąpić dotychczasowe modele odpowiednio MSC-204A1 i MSC-202ALP.

MSC-204A2 wyposażona jest w 4 wydajne porty RS-232, zgodne z 16C950 UART. Karta ma na sobie tylko w jeden układ scalony aby zwiększyć wydajność i zmniejszyć obciążenie procesora. MSC-202ALP wyposażona jest w 2 porty szeregowe, zgodne z 16C950 oraz jeden port równoległy. Obie karty przeznaczone są do serwera lub komputera typu Thin Client w celu zapewnienia rozbudowy portów COM za pośrednictwem magistrali PCI Express (PCIe).

Nowe karty wieloportowe odziedziczyły wszystkie zalety poprzednich modeli dodatkowo zwiększając przepustowość i redukując obciążenia procesora. Ciekawostką jest możliwość zasilania urządzeń zewnętrznych poprzez zasilanie wyprowadzone na pin-9 karty.

Aaxeon Technologies

Aaxeon jest producentem i dostawcą komponentów do budowy przemysłowych sieci telekomunikacyjnych. Naszym głównym celem jest dostarczanie produktów i rozwiązań dla szybko rosnących rynków M2M i Ethernetu przemysłowego.

 

© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®