Nowości
02-01-2013

Aaxeon Technologies zmienia nazwę

Aaxeon Technologies, producent i dystrybutor produktów z zakresu komunikacji przemysłowej, ma przyjemność poinformować Państwa, że od początku 2013 r. będzie funkcjonować pod nazwą Antaria Technologies.

Minione lata okazały się dla firmy Aaxeon wyjątkowo pomyślne. Dlatego nadszedł czas na intensyfikację naszych starań, by stać się wiodącym dostawcą produktów komunikacji przemysłowej na rynku światowym. Zmiana nazwy jest odzwierciedleniem znacznego poszerzenia naszej działalności biznesowej – i dotyczy ono nie tylko naszych biur mających swoje siedziby zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Europie czy Azji, ale także szerszej niż kiedykolwiek gamy naszych produktów.

Struktura firmy i relacje biznesowe z klientami pozostaną niezmienione. W dalszym ciągu zapewniamy wsparcie techniczne, atrakcyjny okres gwarancyjny i przyjazną politykę zwrotów obejmującą wszystkie produkty sprzedane pod marką Aaxeon. Profesjonalna obsługa, terminowe dostawy, konkurencyjne ceny i niezawodne produkty, czyli wszystko dzięki czemu zaufali Państwo Aaxeon, teraz czeka na Państwa w Antaira Technologies.

Antaira Technologies

Antaira jest producentem i dostawcą komponentów do budowy przemysłowych sieci telekomunikacyjnych. Naszym głównym celem jest dostarczanie produktów i rozwiązań dla szybko rosnących rynków M2M i Ethernetu przemysłowego.

 

© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®